Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 333
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2786489
10715
432
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kmetty jelzéssel: Városrészlet. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30x20 cm 2784300
10716
432
Neogrády A jelzéssel: Udvar kúttal és kerámiákkal. Akvarell, karton. Díszes, üvegezett fakeretben, 29×48 cm. Üvegezett fakeretben. 2786254
10717
432
9500
Jánossy jelzéssel: Kacsák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 37x50 cm 2786283
10718
432
15000
K Kovács E jelzéssel: Élet a tanyán. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült keretben, 60×80 cm 2778840
10719
432
Rubovics M jelzéssel: Hullámok. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 30x22 cm 2778845
10720
432
Schönberger A jelzéssel: Hátakt. Pasztell, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 40x29 cm 2778846
10721
432
Vaszary J jelzéssel: Lány portréja. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 40x30 cm 2778849
10722
432
Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 28x17 cm 2778851
10723
432
Neogrády A jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, sérült. 40x60 cm 2778856
10724
432
22000
Scheiber H jelzéssel: Városi forgatag. Vegyes technika, papír. Fakeretben. 83x60 cm 2777351
10725
432
Kádár Béla jelzéssel: Alak. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 26×18 cm 2779058
10726
432
Szabó jelzéssel: Őszi táj. Olaj, karton, 28x44 cm. Dekoratív fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft