Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1318008
10943
432
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Ex Libris Galambos Ferencné. Linó, papír, jelzett a linón, 12×8 cm 2788159
10944
432
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: 500 éve született Albrecht Dürer, 2 db ex libris, fametszet, papír, 15×14,5 cm 2788169
10945
432
Ex libris - small-graphics
Szász Endre (1926-2003): Ex libris Gyárfás István. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7,5×5,5 cm 2788177
10946
432
Ex libris - small-graphics
8 db kisgrafika és ex libris 2788204
10947
432
Ex libris - small-graphics
Mata János (1907-1944): Ex libris Settréék. Linó, papír, jelzett, 12×7 cm 2788224
10948
432
Ex libris - small-graphics
3 db kisgrafika, vegyes technika (litográfia, akvarell, fametszet) 2788232
10949
432
Ex libris - small-graphics
Diskay Lenke (1924-1980), Fery Antal: 2 db ex libris 2788240
10950
432
Ex libris - small-graphics
Kollmann Jenő (1904-1974), Szabó László: 2 db ex libris 2788248
10951
432
Ex libris - small-graphics
J. Weisler: Ex libris Jorgen Wils Pedersen, fametszet, papír, jelzett, 14,5×10 cm 2788252
10952
432
Ex libris - small-graphics
Ex libris Jorgen Wils Pedersen, 2 db, fametszet, linó, papír, jelzett 2788258
10953
432
Ex libris - small-graphics
Ex libris Jorgen Wils Pedersen, 2 db, fametszet, papír, jelzett 2788260
10954
432
Ex libris - small-graphics
Ex libris Jorgen Wils Pedersen, 3 db, fametszet, papír, jelzett Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft