Karlovy Vary csehszlovák porcelán kúrapohár. Matricás, jelzett, minimá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5000008/Karlovy-Vary-csehszlovak-porcelan-kurapohar-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal-m-14-cm~II2626602
2626602
11676
431
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Karlovy Vary csehszlovák porcelán kúrapohár. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm
: nagy_andras