KPM berlini Királyi Porcelángyár mokkás készlet, 6 személyes, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5000008/KPM-berlini-Kiralyi-Porcelangyar-mokkas-keszlet-6-szemelyes-jelzett-kopasokkal~II2765758
2765758
11743
431
Leírás: KPM berlini Királyi Porcelángyár mokkás készlet, 6 személyes, jelzett, kopásokkal.
: karap_norbert