Herendi fácán, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, h: 22... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5000008/Herendi-facan-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-h-22cm~II2755900
2755900
11424
431
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Herendi fácán, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, h: 22cm
: nagy_andras