Herendi ETON mintás lapos tányér, 2 db, jelzett, kopott, mázrepedéssel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5000008/Herendi-ETON-mintas-lapos-tanyer-2-db-jelzett-kopott-mazrepedessel-d-25-cm~II2765824
2765824
11433
431
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Herendi ETON mintás lapos tányér, 2 db, jelzett, kopott, mázrepedéssel, d: 25 cm
: karap_norbert