3 db Zsolnay teás kínáló, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 13-17... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5000008/3-db-Zsolnay-teas-kinalo-matricas-porcelan-jelzett-kopott-m-13-17-cm~II2746500
2746500
11490
431
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: 3 db Zsolnay teás kínáló, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 13-17 cm
: karap_norbert