Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 118

Németország 1998-2000. Város-érmek (4xklf) kétoldalas alpakka érmek tanúsítvánnyal, közte Zürich, Frankfurt, Nürnberg, Bécs (40mm/db) T:PP patina, kis fo.
31851.

Németország 1998-2000. "Város-érmek" (4xklf) kétoldalas alpakka érmek tanúsítvánnyal, közte Zürich, Frankfurt, Nürnberg, Bécs (40mm/db) T:PP patina, kis fo.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
5xklf euró fantáziaveret és helyi pénz, néhány tanúsítvánnyal. Közte Andorra, Leiden - Rembrandt, Málta, Vatikán T:1 5xdiff fantasy euro and local money, a few with certificate. In it Andorra, Leiden - Rembrandt, Malta, Vatican C:UNC
31852.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Németország DN 800 éves a Német Lovagrend - 1190-1990 / Német lovagrendi városok Frank Birodalomban peremén jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40,5mm) T:PP patina Germany ND 800th anniversary of the German Order - 1190-1990 / German Order cities in the Frankish Empire Ag medallion hallmarked on the edge (20g/0.999/40,5mm) C:PP patina
31853.

Németország DN "800 éves a Német Lovagrend - 1190-1990 / Német lovagrendi városok Frank Birodalomban" peremén jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40,5mm) T:PP patina Germany ND "800th anniversary of the German Order - 1190-1990 / German Order cities in the Frankish Empire" Ag medallion hallmarked on the edge (20g/0.999/40,5mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2009. Euro-giants aranyozott és ezüstözött Cu emlékérem multicolor rátéttel kapszulában (70mm) T:PP 2009. Euro-giants gold plated and silver plated Cu commemorative medallion with multicolor inlay in capsule (70mm) C:PP
31854.

2009. "Euro-giants" aranyozott és ezüstözött Cu emlékérem multicolor rátéttel kapszulában (70mm) T:PP 2009. "Euro-giants" gold plated and silver plated Cu commemorative medallion with multicolor inlay in capsule (70mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
DN Wilhelm Tell aranyozott és ezüstözött Cu emlékérem színes rátéttel kapszulában (70mm) T:PP ND Wilhelm Tell gold plated and silver plated Cu commemorative medallion with colorful inlay in capsule (70mm) C:PP
31855.

DN "Wilhelm Tell" aranyozott és ezüstözött Cu emlékérem színes rátéttel kapszulában (70mm) T:PP ND "Wilhelm Tell" gold plated and silver plated Cu commemorative medallion with colorful inlay in capsule (70mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1980. Meisseni katedrális / VEB Állami Porcelánmanufaktúra porcelán emlékérem tokjában (63mm) T:2 kopással ~1980. Meissen Cathedral / VEB State Porcelain Manufactory porcelain commemorative medallion in case (63mm) C:XF small error
31856.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2009. Euró óriások / 10 éves az Euró aranyozott, ezüstözött, részben multicolor fém emlékérem T:PP
31857.

2009. "Euró óriások / 10 éves az Euró" aranyozott, ezüstözött, részben multicolor fém emlékérem T:PP

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4db, nagyrészt NDK-s emlékeket bemutató emlékérem (4db/3xklf) közte trabant, Deutscher Fernsehfunk (állami televízió) T:1 4pcs of medallion, mostly commemorating the German Democratic Republic (4pcs/3xdiff) in it trabant, Deutscher Fernsehfunk (national television) C:UNC
31858.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4xklf német városok látványosságait bemutató emlékérem T:1 kis patina 4xdiff commemorative medallion showing the attractions of German cities C:UNC small patina
31859.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Mexikó DN Azték Arany Naptár aranyozott, részben festett fém emlékérem (39mm) T:PP Mexico ND Aztec Gold Calendar gilt, partially painted metal medallion (39mm) C:PP
31860.

Mexikó DN "Azték Arany Naptár" aranyozott, részben festett fém emlékérem (39mm) T:PP Mexico ND "Aztec Gold Calendar" gilt, partially painted metal medallion (39mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
DN Franciscus P.M aranyozott és ezüstözött Cu emlékérem színes rátéttel kapszulában (70mm) T:PP DN Franciscus P.M. gold plated and silver plated Cu commemorative medallion with colorful inlay in capsule (70mm) C:PP
31861.

DN "Franciscus P.M" aranyozott és ezüstözött Cu emlékérem színes rátéttel kapszulában (70mm) T:PP DN "Franciscus P.M." gold plated and silver plated Cu commemorative medallion with colorful inlay in capsule (70mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
6xklf modern emlékveret, közte XXVII. Olimpiai Játékok Sydney, 50 éves a német márka, német tartományok épületei, és klf fantázia eurók T:1 6xdiff modern commemorative medallions and coins, in it XXVII Olympic Games Sydney, 50th Anniversary of the German Mark, famous buildings of German Provinces, and diff fantasy euros C:UNC
31862.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft