Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 130

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert, ezüstözött bronz emlékérme (56mm) T:1- ph /  Hungary 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS struck, two-sided, silver plated bronze commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (56mm) C:AU edge error HPII 1653.
31520.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert, ezüstözött bronz emlékérme (56mm) T:1- ph / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, two-sided, silver plated bronze commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (56mm) C:AU edge error HPII 1653.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 UNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BUDAPESTINI 1951-1976 / ANNUS FUNDATIONIS FACULTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769) kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:1-,2 helyenként kopott ezüstözés, pár karc
31521.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "UNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BUDAPESTINI 1951-1976 / ANNUS FUNDATIONIS FACULTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:1-,2 helyenként kopott ezüstözés, pár karc

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) DN 1863-1939 Winkler Lajos / Budapesti Orvostudományi Egyetem Winkler Lajos emlékérme kétoldalas, bronz emlékérem (89mm) T:2  HV. 786.
31522.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "1863-1939 Winkler Lajos / Budapesti Orvostudományi Egyetem Winkler Lajos emlékérme" kétoldalas, bronz emlékérem (89mm) T:2 HV. 786.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Máté István (1952-) 1988. A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31523.

Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mester Jenő (1882-1961) 1911. Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911 egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1911. For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911 one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, small edge error
31524.

Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Miró Eszter (1935-2006) DN Dr. Hugonnay Vilma egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:2 kis patina, hátoldalán ragasztó
31525.

Miró Eszter (1935-2006) DN "Dr. Hugonnay Vilma" egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:2 kis patina, hátoldalán ragasztó

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. Kazay Endre / Magyar Gyógyszerészeti Társaság Emlékérme kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (76mm) T:1- patina
31526.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Kazay Endre / Magyar Gyógyszerészeti Társaság Emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (76mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Ócsai Károly (1938-2011) DN Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988 kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1-,2
31527.

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Professzor Schaffer Károly neurológus és pszichiáter) egyoldalas, vert bronz emlékérem (61mm) T:1,1- kis patina HPII 2066.
31528.

Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Professzor Schaffer Károly neurológus és pszichiáter)" egyoldalas, vert bronz emlékérem (61mm) T:1,1- kis patina HPII 2066.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Pátzay Pál (1896-1979) DN Prof. Dr. Fornet Béla 1890-1966 / Humanitás, bölcsesség, éleslátás, kritikai készség, pontosság és igényesség harmonikus egysége kétoldalas, öntött bronz plakett (86mm) T:1-
31529.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Prof. Dr. Fornet Béla 1890-1966 / Humanitás, bölcsesség, éleslátás, kritikai készség, pontosság és igényesség harmonikus egysége" kétoldalas, öntött bronz plakett (86mm) T:1-

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1974. 75 éves a tatabányai kórház kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina
31530.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1974. "75 éves a tatabányai kórház" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Prim Zoltán (1932-) 1968. Orthopaed Vándorgyűlés Debrecen / MOT 1968 kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:2 patina
31531.

Prim Zoltán (1932-) 1968. "Orthopaed Vándorgyűlés Debrecen / MOT 1968" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft