Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 360

1996. 10f-100Ft (10xklf) 50 éves a forint forgalmi sor dísztokban. A belső tokon a ragasztás elengedett, a külső tokon folt T:BU Adamo FO29
30841.

1996. 10f-100Ft (10xklf) "50 éves a forint" forgalmi sor dísztokban. A belső tokon a ragasztás elengedett, a külső tokon folt T:BU Adamo FO29

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1996. 10f-100Ft 10klf db 50 éves a forint forgalmi sor dísztokban. A tokon a ragasztás részben elengedett. T:PP patina Adamo FO29.3
30842.

1996. 10f-100Ft 10klf db "50 éves a forint" forgalmi sor dísztokban. A tokon a ragasztás részben elengedett. T:PP patina Adamo FO29.3

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1996. 100 Ft T:1- patina Adamo F12.1
30843.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1996. 100Ft + 2004-2020. 50Ft Cu-Ni (6xklf forgalmi emlékérme) + 2020. 10Ft Cu-Ni Tisztelet a hősöknek (2x) + 2020. 20Ft Cu-Ni Tisztelet a hősöknek (3x) T:1-,2
30844.

1996. 100Ft + 2004-2020. 50Ft Cu-Ni (6xklf forgalmi emlékérme) + 2020. 10Ft Cu-Ni "Tisztelet a hősöknek" (2x) + 2020. 20Ft Cu-Ni "Tisztelet a hősöknek" (3x) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1996. 2000Ft Ag Honfoglalás T:BU  Adamo EM141
30845.

1996. 2000Ft Ag "Honfoglalás" T:BU Adamo EM141

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1996. 2000Ft Ag Honfoglalás dísztokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM141
30846.

1996. 2000Ft Ag "Honfoglalás" dísztokban, tanúsítvánnyal T:BU Adamo EM141

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
1997. 50f-200Ft (6xklf) forgalmi sor, benne 200Ft Ag Deák, a belső tok ragasztása kissé elengedett T:PP patina Adamo FO30.1
30847.

1997. 50f-200Ft (6xklf) forgalmi sor, benne 200Ft Ag "Deák", a belső tok ragasztása kissé elengedett T:PP patina Adamo FO30.1

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
13
1997. 50f-100Ft (9xklf) forgalmi sor, + 200Ft Ag Deák. A belső tokon a ragasztás részben elengedett, a küldő tokon kopás, folt T:PP patina Adamo FO30
30848.

1997. 50f-100Ft (9xklf) forgalmi sor, + 200Ft Ag "Deák". A belső tokon a ragasztás részben elengedett, a küldő tokon kopás, folt T:PP patina Adamo FO30

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15
1998. 50f-200Ft (10xklf) forgalmi sor + 1998. 100Ft alpakka 1848-1849. Szabadságharc 150. évfordulójára, dísztokban, belső borító ragasztása kissé elengedett T:PP patina Adamo FO31.1
30849.

1998. 50f-200Ft (10xklf) forgalmi sor + 1998. 100Ft alpakka "1848-1849. Szabadságharc 150. évfordulójára", dísztokban, belső borító ragasztása kissé elengedett T:PP patina Adamo FO31.1

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
30850.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
16
1998. 1Ft Cu-Ni-Zn OTP / Takarékossági Világnap 1998 csomagolásban T:1 a csomagolás sérült
30851.

1998. 1Ft Cu-Ni-Zn "OTP / Takarékossági Világnap 1998" csomagolásban T:1 a csomagolás sérült

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1998. 2000Ft Ag 1848-49. forradalom és szabadságharc 150. évfordulója kapszulában, tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP Adamo EM151
30852.

1998. 2000Ft Ag "1848-49. forradalom és szabadságharc 150. évfordulója" kapszulában, tanúsítvánnyal, dísztokban T:PP Adamo EM151

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft