Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 88

Olaszország 1988. AllAmico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988 fém plakett (96x77mm) dísztokba rögzítve, ráerősített aranyozott fém Ferrara éremmel (31mm) T:1 Italy 1988. AllAmico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988 metal plaque (96x77mm) mounted in a decorative case with an attached gilt metal Ferrara medal (31mm) C:UNC
32772.

Olaszország 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" fém plakett (96x77mm) dísztokba rögzítve, ráerősített aranyozott fém "Ferrara" éremmel (31mm) T:1 Italy 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" metal plaque (96x77mm) mounted in a decorative case with an attached gilt metal "Ferrara" medal (31mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Olaszország 1992. A Római Szerződés és az Európai Gazdasági Közösség létrejöttének 35. évfordulója kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP Italy 1992. 35th anniversary of the Treaty of Rome and the establishment of the European Economic Community two-sided, gilt metal medallion (38mm) C:PP
32773.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Oroszország DN Admiral Lazarev 1788-1851 bronz emlékérem jelzés nélkül. d:60 mm T: 1 / ND Russian Admiral Lazarev 1788-1851 bronze commemorative coin d: 60 mm, UNC
32774.

Oroszország DN "Admiral Lazarev 1788-1851" bronz emlékérem jelzés nélkül. d:60 mm T: 1 / ND "Russian Admiral Lazarev 1788-1851" bronze commemorative coin d: 60 mm, UNC

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Olaszország DN Filatéliai és numizmatikai kiállítás - Perugia 80 kétoldalas jelzett Ag emlékérem 104 sorszámmal, S. Johnson gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (37,75g/0.800/46mm) T:1- Italy ND Philatelic and Numismatic Exhibition - Perugia 80 two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with 104 serial number, S. Johnson makers mark, in its original case (37,75g/0.800/46mm) C:AU
32775.

Olaszország DN "Filatéliai és numizmatikai kiállítás - Perugia 80" kétoldalas jelzett Ag emlékérem "104" sorszámmal, "S. Johnson" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (37,75g/0.800/46mm) T:1- Italy ND "Philatelic and Numismatic Exhibition - Perugia 80" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with "104" serial number, "S. Johnson" maker's mark, in its original case (37,75g/0.800/46mm) C:AU

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Szovjetunió 1975 Alexander Goldenweiser (1875-1961) zeneszerző bronz emlékérem s: Igor Sergeevich Komshilov d:60 mm T: 1- / 1975 Soviet Union Igor Sergeevich Komshilov bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU
32776.

Szovjetunió 1975 "Alexander Goldenweiser (1875-1961) zeneszerző" bronz emlékérem s: Igor Sergeevich Komshilov d:60 mm T: 1- / 1975 Soviet Union " Igor Sergeevich Komshilov" bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szovjetunió 1981 Pierre-Jean de Bérange 1780-1857 francia költő bronz emlékérem s: Boriszov d:60 mm T: 1- / 1981 Soviet Union Pierre-Jean de Bérange French poet bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU
32777.

Szovjetunió 1981 "Pierre-Jean de Bérange 1780-1857 francia költő " bronz emlékérem s: Boriszov d:60 mm T: 1- / 1981 Soviet Union "Pierre-Jean de Bérange French poet" bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
32778.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Szovjetunió DN Leningrádi nyári művészeti fesztivál Al emlékérem (3xklf) (57mm) T: 1- Soviet Union ND Leningrad Summer Scuplture Festival Al commemorative medallion (3xdiff) (57mm) C: AU
32779.

Szovjetunió DN "Leningrádi nyári művészeti fesztivál" Al emlékérem (3xklf) (57mm) T: 1- Soviet Union ND "Leningrad Summer Scuplture Festival" Al commemorative medallion (3xdiff) (57mm) C: AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szovjetunió DN Novogyevicsij-kolostor kétoldalas bronz plakett (77x85mm) T:2 Soviet Union ND Novogievitch Monastery two-sided bronze plaque (77x85mm) C:XF
32780.

Szovjetunió DN "Novogyevicsij-kolostor" kétoldalas bronz plakett (77x85mm) T:2 Soviet Union ND "Novogievitch Monastery" two-sided bronze plaque (77x85mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vatikán, 1942. XII. Pius püspökké szentelésének 25. évfordulójára 1917. május 13. bronz emlékérem LODIOLI MILANO ROMA gyártói jelzéssel (60mm) T:1- patina Vatican 1942 25. anniversary of consecracion of Pius XII. as a bishop ANNO XXV PIUS XII. PONTIFEX MAXIMUS AB INITO EPISCOPATU MDCCCCXLII / IUSTITIA ET IUSTITIUM PRAEPARATIO SEDIS TV. AE. DIE XIII MAII A. D. MCMXVII bronze medal wit LODIOLI MILANO ROMA manufacturers mark (60mm) C: AU
32781.

Vatikán, 1942. "XII. Pius püspökké szentelésének 25. évfordulójára 1917. május 13." bronz emlékérem "LODIOLI MILANO ROMA" gyártói jelzéssel (60mm) T:1- patina Vatican 1942 25. anniversary of consecracion of Pius XII. as a bishop "ANNO XXV PIUS XII. PONTIFEX MAXIMUS AB INITO EPISCOPATU MDCCCCXLII / IUSTITIA ET IUSTITIUM PRAEPARATIO SEDIS TV. AE. DIE XIII MAII A. D. MCMXVII" bronze medal wit "LODIOLI MILANO ROMA" manufacturer's mark (60mm) C: AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
32782.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vatikán DN II. János Pál / Piéta kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1- patina Vatican ND John Paul II / Pieta two-sided metal commemorative medallion (45mm) C:AU patina
32783.

Vatikán DN "II. János Pál / Piéta" kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1- patina Vatican ND "John Paul II / Pieta" two-sided metal commemorative medallion (45mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft