https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 163

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
DN Bólyai János Nemzetközi Gyermekalapítvány zománcozott kitűző (20mm) T:1-
33021.

DN "Bólyai János Nemzetközi Gyermekalapítvány" zománcozott kitűző (20mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
DN Címerpajzs kinézetű fém kitűző oroszlánnal és sassal, illetve áthúzott Z betűvel (86x75mm) T:2 hátoldaláról a tű letört
33022.

DN Címerpajzs kinézetű fém kitűző oroszlánnal és sassal, illetve áthúzott Z betűvel (86x75mm) T:2 hátoldaláról a tű letört

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Amerikai Egyesült Államok DN HNS ezüstözött bronz érem, eredeti lila Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey) feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN HNS silvered bronze medallion, with original purple purple Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ inscribed ribbon (31mm) C:XF
33023.

Amerikai Egyesült Államok DN "HNS" ezüstözött bronz érem, eredeti lila "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey)" feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN "HNS" silvered bronze medallion, with original purple purple "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ" inscribed ribbon (31mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 2xklf 5kg / 7kg Herbalife Nutrition zománcozott fém jelvény T:1 közte zománchiba United States of America 2xklf 5kg / 7kg Herbalife Nutrition enamelled metal badge C:UNC among enamel error
33024.

Amerikai Egyesült Államok 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition zománcozott fém jelvény T:1 közte zománchiba United States of America 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition enamelled metal badge C:UNC among enamel error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium 1897. Koronarend Lovagkeresztje jelzetlen zománcozott kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2,2- patina, zománchiba, foszladozó szalag Belgium 1897. Order of the Crown, Knight enamelled decoration without hallmark on not original ribbon C:XF,VF patina, enamel error, worn ribbon
33025.

Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2,2- patina, zománchiba, foszladozó szalag Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on not original ribbon C:XF,VF patina, enamel error, worn ribbon

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1912. XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912) aranyozott bronz jelvény, BRÜDER SCHNEIDER WIEN gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912) gilt bronze badge, with BRÜDER SCHNEIDER WIEN makers mark (45x34mm) C:AU
33026.

Ausztria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912)" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912)" gilt bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1912. XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912 aranyozott bronz jelvény, BRÜDER SCHNEIDER WIEN gyártói jelzéssel (45x34mm) T:2 szennyeződés Austria 1912. XXIII. International Eucharistic Congress Wien 1912 gold plated bronze badge, with BRÜDER SCHNEIDER WIEN makers mark (45x34mm) C:AU dirty
33027.

Ausztria 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:2 szennyeződés Austria 1912. "XXIII. International Eucharistic Congress Wien 1912" gold plated bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) C:AU dirty

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium ~1900. II. Lipót-rend Főtiszti csillaga jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. Order of Leopold II, Grand Officer unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
33028.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
EUR
,
191,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1958. IV. MAJSTROVSTVA SVETA - BRATISLAVA ARCS (IV. Világbajnokság - Pozsony Csehszlovák Repülőszövetség) festett ejtőernyős világbajnokság jelvény (15x21mm) T:1-,2
33029.

Csehszlovákia 1958. "IV. MAJSTROVSTVA SVETA - BRATISLAVA ARCS (IV. Világbajnokság - Pozsony Csehszlovák Repülőszövetség)" festett ejtőernyős világbajnokság jelvény (15x21mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia ~1960-1980. SČSP Csehszlovákia-Szovjetúnió festett Al jelvény + Nyári fesztivál - Česká Lípa festett fa jelvény T:1- Czehslovakia ~1960-1980. SČSP Czehslovakia-Soviet Union painted Al badge + LETNÍ SLAVNOST - ČESKÁ LÍPA painted wood badge C:AU
33030.

Csehszlovákia ~1960-1980. "SČSP" Csehszlovákia-Szovjetúnió festett Al jelvény + "Nyári fesztivál - Česká Lípa" festett fa jelvény T:1- Czehslovakia ~1960-1980. "SČSP" Czehslovakia-Soviet Union painted Al badge + "LETNÍ SLAVNOST - ČESKÁ LÍPA" painted wood badge C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Jugoszlávia ~1980. Jugoszláv fegyveres erők zománcozott sapkajelvénye, csavaros rögzítés, AUROMETAL SUBOTICA gyártói jelzéssel T:1-2 Yugoslavia ~1980. Yugoslavian armed forces cap badge, screw fastening, AUROMETAL SUBOTICA manufacturers mark C:UNC-XF
33031.

Jugoszlávia ~1980. Jugoszláv fegyveres erők zománcozott sapkajelvénye, csavaros rögzítés, "AUROMETAL SUBOTICA" gyártói jelzéssel T:1-2 Yugoslavia ~1980. Yugoslavian armed forces' cap badge, screw fastening, "AUROMETAL SUBOTICA" manufacturer's mark C:UNC-XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Lengyelország 1923. Lengyel Köztársasági Érdemkereszt ezüst fokozata ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Poland 1923. Cross of Merit of Polish Republic Silver Class silver plated, enamelled Br decoration without ribbon C:AU
33032.

Lengyelország 1923. "Lengyel Köztársasági Érdemkereszt ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Poland 1923. "Cross of Merit of Polish Republic Silver Class" silver plated, enamelled Br decoration without ribbon C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz