Aranyozott ezüst(Ag) quartz karóra, jelzett, működik, 5,5×6 cm, bruttó... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~5000027/Aranyozott-ezustAg-quartz-karora-jelzett-mukodik-5-5C3976-cm-brutto-32-86-g~II2740310
2740310
19201
431
28000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) quartz karóra, jelzett, működik, 5,5×6 cm, bruttó: 32,86 g
: karap_norbert