https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 95

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1971 Somogy megye, országos közutak térképe, 57×84 cm
19707.

1971 Somogy megye, országos közutak térképe, 57×84 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
20 különféle retró és modern magyar várostérkép
19708.

20 különféle retró és modern magyar várostérkép

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Zatta, Antonio (1757-1797): Li Governi di Sciampagna e Brie (Franciaország részének térképe). Di Nuova Projezione, 1777. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, határszínezett. Üvegezett fakeretben, 40x31 cm / Parts of France, old map, engraving, hand-coloured, framed
19709.

Zatta, Antonio (1757-1797): Li Governi di Sciampagna e Brie (Franciaország részének térképe). Di Nuova Projezione, 1777. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, határszínezett. Üvegezett fakeretben, 40x31 cm / Parts of France, old map, engraving, hand-coloured, framed

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1880 Oroszország és Skandinávia (Russland und Skandinavien), térkép a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása, 1: 10.000.000, 33x40 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, lap kissé foltos. / cca 1880 Map of Russia and Scandinavia, Stielers Schul-Atlas No.36., Gotha: Justus Perthes edition, framed, stains 33x40 cm
19710.

cca 1880 Oroszország és Skandinávia (Russland und Skandinavien), térkép a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása, 1: 10.000.000, 33x40 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, lap kissé foltos. / cca 1880 Map of Russia and Scandinavia, Stieler's Schul-Atlas No.36., Gotha: Justus Perthes edition, framed, stains 33x40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
10 db vegyes színes világtérkép cca 1900. 44x24 cm-ig
19711.

10 db vegyes színes világtérkép cca 1900. 44x24 cm-ig

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1850 Départment du Garonne (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, néhány apró folttal. / cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, framed, few small stains, 42x28 cm
19712.

cca 1850 Départment du Garonne (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, néhány apró folttal. / cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, framed, few small stains, 42x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Départment du Rhone (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, kissé foltos. / cca 1850 Map of Départment du Rhone (France), Atlas National Illustre, framed, stains, 42x28 cm
19713.

cca 1850 Départment du Rhone (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, kissé foltos. / cca 1850 Map of Départment du Rhone (France), Atlas National Illustre, framed, stains, 42x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed
19714.

Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarország földtani térképe 25000-es sorozat Tornyosnémeti + Magyarország története térképmellékletek
19715.

Magyarország földtani térképe 25000-es sorozat Tornyosnémeti + Magyarország története térképmellékletek

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1900 Nagyigmánd, Tata és környéke katonai térkép 40x50 cm
19716.

cca 1900 Nagyigmánd, Tata és környéke katonai térkép 40x50 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
7
cca 1912 Temesvár, katonai térkép, kissé foltos, alján vágásból eredő hiánnyal, 66x48 cm
19717.

cca 1912 Temesvár, katonai térkép, kissé foltos, alján vágásból eredő hiánnyal, 66x48 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz