Térképek

Tételek száma: 95

cca 1941 Magyarország politikai térképe, rajta a visszatért területekkel és Nagymagyarországgal, Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 26x38,5 cm Üvegezett fakeretben.
19635.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Budapest építészeti nevezetességei + Budapest grafikai látképe, 2 db modern, nagyméretű térkép, 63x63 cm és 100x70 cm
19636.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1990 Irán térképe, nagyméretű, kis szakadásokkal, 69x49 cm / Map of Iran, large-size, with small tears
19637.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1920 Hedin Sven utazása Tibetben térkép 53x38 cm
19638.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
2 db ritkább térkép 1876 Moravicza Vaskő bányatelkeinek geológiai átmetszete. Litográfia 69x24 cm + 1874 Az Ungvári hegység délnyugati részének földtani térképe. Rybár J. Litográfia. 32x25 cm
19639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1890 A Ligúr tengerpart térképe 33x26 cm + A Jeng Cze Kiang alsü szakaszának és deltájának a térképe. Cholnoky 30x22 cm
19640.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
18
1925 Bp., Kogutowicz zsebatlasza az 1925. évre. Új sorozat, Magyar Néprajzi Társaság Emberföldrajzi Szakosztálya. Szép állapotban térkép melléklettel
19641.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Stadtplan von Budapest. Der Haupt - und Residenzstadt Ungarns, (Bp.), Stadtliches Fremdenverkehrs Amt, német nyelven, a hátoldalon fekete-fehér fotókkal, leírásokkal, szakadozott, javított. 45x41 cm
19642.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1912 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1912. évre. Többek közreműködésével összeáll.: Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 8 p. + 1 t. + XLII t. (színes térképek) + 128 p. Kiadói egészvászon-kötés, réz plakettel, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap hiányzik.
19643.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1942 Lemberg város térképe utcajegyzékkel, 42×60 cm
19644.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
1913 Bp., Atlasz a világtörténelem tanításához, szerk.: Kogutowicz Károly, 58p
19645.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1923 Budapest Székesfőváros térképe, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 1:25.000, két részből áll, vászonra kasírozva, 3. kiadás, 84x47 cmx2
19646.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft