Nyomtatványok

Tételek száma: 378

1864 Számadó Jelentés a Mosony megyei iskolatanítók nyugdíjegyletének vagyoni állapotjáról 4 p
14641.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13
1866 Magyar Néplap I. évf. 33. sz., 1866. júl. 15., a címlapon Ferenc József felhívása a magyar néphez, 321-318 p.
14642.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14643.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
14644.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1880 Koos Ferencz: Apáczai Csere János. Emlékbeszéd. Írta és Csere ünnepélyén Apáczán elmondta - - brassómegyei kir. tanfelügyelő. Kiadja a Brassómegyei hivatalos tantestület. Sepsiszentgyörgy, Bernstein Márk-ny., sérült, kissé hiányos borítóval, néhány lap sarkán hiánnyal, foltos lapokkal, 15 p.
14645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1880 Budapest, Gellért-hegy, Tabán, kiadja: Zieher Ottmár München, litho kép, 11×16 cm
14646.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1880 Ültetőkártya országgyűlési képviselők részre 15x12 cm
14647.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
1884 Litho tárcanaptár, kiadja: ifj. Csáthy Károly kir. gazdasági tanintézeti könyvárus Debrecen, felületén törésnyom
14648.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1884 Bélyeg és illetékügyi szabályokról szóló könyv előfizetési felhívása 4 p
14649.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1888 A képviselőház író tagjai (Jókai Mór, Apponyi Albert, Wekerle Sándor, Falk Miksa stb.), 9 db illusztráció az Ország-Világ c. újságból, papír, jelzett az illusztráción, 15x17,5 és 23x25 cm közötti méretekben
14650.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
1889-1994 12 db halotti értesítő
14651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1890 Meghívó a M. Kir. Honvéd Központi Kezelőtiszti Tanfolyam hallgatói által rendezett juniálisra, hajtott, levélként feladva
14652.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft