2 db kínai tus pálca. Jelzett. Aranyozott. mintás. 10 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~5000010/2-db-kinai-tus-palca-Jelzett-Aranyozott-mintas-10-cm~II2775480
2775480
12268
431
Antique
Leírás: 2 db kínai tus pálca. Jelzett. Aranyozott. mintás. 10 cm
: karap_norbert