Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 234

1939-1940 Fotóművészet II. évf. 1-9 sz., III. évf. 1-2. sz. 1939 január - szeptember., 1940. nov. - december. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetésekkel, illusztrációkkal. Benne Dulovits Jenő, Szöllőssy Kálmán, Ramhab Gyula és mások fotóival. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. .
16547.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
De Valiga in Hungary. De Valiga Magyarországon. Bp., 1997., Budapest Galéria, 84 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Bukta Imre, dr. Máriás Béla, Swierkiewicz Róbert és mások. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16548.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kresz, Mária: Ungarische Bauerntrachten (Magyar parasztviselet). Bp, 1957, Akadémiai Kiadó, 163+1 p.+96 t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a táblák félvászon mappája sérült, a kartontok hiányzik
16549.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hevesy Iván: A posztimpresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 99+1; 103 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésekben, az elülső szennylapok hiányznak, foltos lapokkal.
16550.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1984 Artpool Letter (AL) 10. szám. Szamizdat művészeti folyóirat egy száma (összesen 11 szám jelent meg). Számos fekete-fehér fotóval. Tűzött papírkötés, jó állapotban.
16551.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
11
16552.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Occupying spaces. Experimental theatre in Central-Europe 1950-2010. Ljubjana, 2010. Slovenski Gledaliski Muzej, Kiadói papírkötésben. 591p.
16553.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
André Bazin: Tanulmányok a filmművészetről. Bp., 1977. Filmarchívum. 300 pld. Kiadói papírkötésben
16554.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Balogh Rudolf első világháborús panorámaképei. Fotómúzeum. Bp., 2006. Magyar Fotográfiai múzeum. Kiadói kartonálásban
16555.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kádár Béla & The Deák Family. Works on Paper New York 1920-1930. London, 2007, Gildens Art UK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16556.

Kádár Béla & The Deák Family. Works on Paper New York 1920-1930. London, 2007, Gilden's Art UK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16557.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. A szerző, Gömör Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált papírkötés. [Bartók Béla úti cím]
16558.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft