Fotó

Tételek száma: 354

14426.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1903 Írország, fehér vásznat szárítanak a gyepen, vintage sztereó fotó, feliratozva és datálva, 8,7x17,5 cm
14427.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1889 Budapest, Mertens és Társa fényképészeti műtermében készült, keményhátú vintage fotó, feliratozva, datálva, 20x11 cm
14428.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1944-1945 Somogyszentmiklósi bérmálási ünnepségről készült fotók, a fotók egyikén a későbbi Mindszenty József esztergomi érsekkel, az egyik fotó hátoldalán: Mindszenty püspök bérmál felirattal, 9 db fotó és fotólap, 1 képeslap és 1 szentkép, két fotó felületén folttal, sérüléssel, 8x13 cm és 17x23 cm közötti méretben
14429.

cca 1944-1945 Somogyszentmiklósi bérmálási ünnepségről készült fotók, a fotók egyikén a későbbi Mindszenty József esztergomi érsekkel, az egyik fotó hátoldalán: "Mindszenty püspök bérmál" felirattal, 9 db fotó és fotólap, 1 képeslap és 1 szentkép, két fotó felületén folttal, sérüléssel, 8x13 cm és 17x23 cm közötti méretben

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1897 Kassa, dóm, kartonra ragasztott fotó, karton sérült, 17×12 cm / Kosice, cathedral, cardboard with fault
14430.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1925 Eger, Gráf Rudolf fényképészeti műtermében készült, kartonra ragasztott vintage fotó, aláírva, hidegpecséttel jelezve, 15,3x10,5 cm, karton 29x20 cm
14431.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1935 Budapest, Erzsébet híd, mai nagyítás, 24x17,7 cm
14432.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13
cca 1930 Birkózóverseny a Ganz egyik üzemcsarnokában és egy másik a szabadban, 2 db modern nagyítás, 17,7x24 cm és 24x17,7 cm
14433.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1984 Még egy fotó fürdés előtt, szolidan erotikus akt felvétel, 1 db modern nagyítás, 17,7x24 cm
14434.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1933 Budai Sportvendéglő utcai portálja, 1 db mai nagyítás 24x17,7 cm
14435.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1967 Trolibuszok Budapesten, 1 db mai nagyítás Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, 17,5×23,5 cm
14436.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1967 Budapest, villamosok a Baross téren, 4 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, feliratozva, datálva, 9x13 cm
14437.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft