10259.
431. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD
Kórusz József (1927-2010): Dunai hajók, a háttérben a Budai várnegyed. Rézkarc, papÃr. Jelzett. Ãœvegezett, kopott keretben. 24,5×39 cm "Kórusz József magyar festÅ‘, grafikus. Festményei és grafikái, melyeken a tájak és az emberek a gondosan tanulmányozott szÃn és fényhatások érzékeny visszaadásával jelennek meg. Művei megtalálhatóak a Magyar Nemzeti Galériában, a MűvelÅ‘désügyi Minisztériumban, a Ráday Múzeumban és a VÃzügyi Múzeumban."