Gyimessi Kovács Gábor (1905 - 1983): Női portré. (Hátoldalán férfi por... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~5000002/Gyimessi-Kovacs-Gabor-1905-1983-Noi-portre-Hatoldalan-ferfi-portre-jelzes-nelkul~II2664651
2664651
10153
431
48000
Leírás: Gyimessi Kovács Gábor (1905 - 1983): Női portré. (Hátoldalán férfi portré, jelzés nélkül) Olaj, karton, sérült keretben, jelzett, 36x28cm
: pk