Festmények és grafikák

Tételek száma: 584

Kallus László (1924-1998): Írók árulják - könyveiket (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
10204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kallus László (1924-1998): Szent Antall, segíts! (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
10205.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kántor Antal (?-?), 1923-24-ben Nagybányán tanult: Portré, 1923. Szén, papír. Jelzett. Proveniencia: Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) hagyatéka. Foltos. Üvegezett fakeretben. 16,5x8,5 cm
10206.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kapcsa János (1940-2011): Táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 53×80 cm
10207.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Kádas István (1941-): Noé bárkája, 1981. Litográfia, papír, jelzett, számozott (16/100), AP nyomat. Paszpartuban. 28×39,5 cm
10208.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Kádas István (1941-): Férfi és nő (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fakeretben, 25×15,5 cm
10209.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 12x20 cm
10210.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kádár János Miklós (1939-): Bolondok szigete.  Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 50×60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
10211.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Kádár János Miklós (1939-): Ősszel.  Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 50×70 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
10212.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Kádár János Miklós (1939-): Itt az ősz. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm
10213.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x22 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Abstract composition. Serigraphy on paper, signed. EA artists proof. 19x22 cm
10214.

Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x22 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Abstract composition. Serigraphy on paper, signed. EA artist's proof. 19x22 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Joseph Kádár/Kádár József (L Kdar) (1936-2019): LHorizontalisme, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (42/100). Hátoldalán a művész bélyegzőjével.. 43x41,5 cm
10215.

Joseph Kádár/Kádár József (L K'dar) (1936-2019): L'Horizontalisme, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (42/100). Hátoldalán a művész bélyegzőjével.. 43x41,5 cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft