Olvashatatlan (GNC?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Dekoratív fak... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~5000003/Olvashatatlan-GNC-jelzessel-Csendelet-Olaj-farost-Dekorativ-fakeretben-50x40-cm~II2770399
2770399
10815
431
4600
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
4 600 Ft 12,43 EUR , 13,53 USD
Leírás: Olvashatatlan (GNC?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm.
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: