Thun Czechoslovakia hatszemélyes porcelán étkészlet, mély-, lapos- és... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Thun-Czechoslovakia-hatszemelyes-porcelan-etkeszlet-mely-lapos-es-sutemenyes-tanyerok-~II2763495
2763495
11341
430
6500
Leírás: Thun Czechoslovakia hatszemélyes porcelán étkészlet, mély-, lapos- és süteményes tányérok (össz. 18 db). Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
: karap_norbert