Kahla retró német porcelán teáskészlet, hatszemélyes, irizáló réteggel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Kahla-retro-nemet-porcelan-teaskeszlet-hatszemelyes-irizalo-reteggel-Reszben-kezzel-fe~II2759015
2759015
11400
430
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Kahla retró német porcelán teáskészlet, hatszemélyes, irizáló réteggel. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 10 cm, 15 cm
: nagy_andras