Hollóházi "Somogy legjobb sportolója 1987 Felnött ffi I." feliratú váz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Hollohazi-Somogy-legjobb-sportoloja-1987-Felnott-ffi-I-feliratu-vaza-matricas-porcelan-~II2764442
2764442
11276
430
4600
Kikiáltási ár:
4 600 Ft 12,43 EUR , 13,53 USD
Leírás: Hollóházi "Somogy legjobb sportolója 1987 Felnött ffi I." feliratú váza, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 37,5 cm
: karap_norbert