Herendi cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, belse... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Herendi-cukordoboz-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-belsejeben-lepattanas-d8-cm~II2761592
2761592
11210
430
3800
Leírás: Herendi cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, belsejében lepattanás, d:8 cm