2 db panda porcelán figura 9 cm, 12 cm orosz. jelzett, hibátlan. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/2-db-panda-porcelan-figura-9-cm-12-cm-orosz-jelzett-hibatlan~II2761355
2761355
11313
430
Leírás: 2 db panda porcelán figura 9 cm, 12 cm orosz. jelzett, hibátlan.
: karap_norbert