WS&S Wilhelm Schiller and Sohn (1850-1914) dísztányér, jelzett, kopáso... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500007/WSS-Wilhelm-Schiller-and-Sohn-1850-1914-disztanyer-jelzett-kopasokkal-d-23-cm~II2760761
2760761
11081
430
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: WS&S Wilhelm Schiller and Sohn (1850-1914) dísztányér, jelzett, kopásokkal, d: 23 cm
: karap_norbert