Militária

Tételek száma: 95

1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés, mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:1-,2 patina / Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the fourth time Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon Sign.: Leisek C:AU,XF patina NMK 305.
32501.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés, mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:1-,2 patina / Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the fourth time" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon Sign.: Leisek C:AU,XF patina NMK 305.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés nem saját mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- oxidáció Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with not own ribbon. Sign.: R. Placht C:XF,VF oxidation NMK 328.
32502.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés nem saját mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with not own ribbon. Sign.: R. Placht C:XF,VF oxidation NMK 328.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2- oxidáció Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:VF oxidation NMK 328.
32503.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2- oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:VF oxidation NMK 328.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1918. Hadirokkantak, Özvegyek és Árvák Országos Szövetsége 1914-1918 zománcozott bronz gomblyukjelvény JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. (29mm) T:2- kis zománchiba Hungary 1918. Association of Invalid Servicemen, Widows and Orphans 1914-1918 enamelled bronze button-badge (29mm) C:VF small enamel error
32504.

1918. "Hadirokkantak, Özvegyek és Árvák Országos Szövetsége 1914-1918" zománcozott bronz gomblyukjelvény "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." (29mm) T:2- kis zománchiba Hungary 1918. "Association of Invalid Servicemen, Widows and Orphans 1914-1918" enamelled bronze button-badge (29mm) C:VF small enamel error

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1918. Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2-  Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded out of Combat zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:VF  NMK 329.
32505.

1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2- Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:VF NMK 329.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
13
1918. Károlyi Mihály a Független Magyarország Vezére / Magyar Népszabadság és Forradalom Emlékérme - 1918. Október 31. hadifém emlékérem mellszalagon (31mm) T:3 erősen roncsolódott perem
32506.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:3 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:F  NMK 328
32507.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:3 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:F NMK 328

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
11
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina NMK 392.
32508.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina NMK 392.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés peremén Bronz jelzéssel, mellszalagon T:1- kissé kopott aranyozás  Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration with Bronz hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.
32509.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:1- kissé kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalagon T:2 patina Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration with ribbon C:XF patina NMK 418.
32510.

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalagon T:2 patina Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration with ribbon C:XF patina NMK 418.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem erősen kifakult mellszalaggal. Szign.:Berán + 1941/1942. Tűzkereszt I. fokozata oxidált hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal + 1db mellszalag T:1-,2 patina  Hungary 1938. Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi bronze decoration on ribbon and service ribbon + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal on massively faded ribbon. Sign.:Berán + 1941/1942. Fire Cross, 1st Class war metal decoration with original ribbon + 1pc of ribbon C:AU,XF patina  NMK 427., 428., 443.
32511.

1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem erősen kifakult mellszalaggal. Szign.:Berán + 1941/1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal + 1db mellszalag T:1-,2 patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon and service ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on massively faded ribbon. Sign.:Berán + 1941/1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon + 1pc of ribbon C:AU,XF patina NMK 427., 428., 443.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
29
32512.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
1 058,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft