19057.
430. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
26 000 Ft
70,27 EUR, 76,47 USD
Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, mechanikus, jelzett, kopásnyomokkal, üveglapon kis karcolások, jár, bruttó: 19,2 g