Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2728449
19048
430
34000
Jewellery and precious metal items
14K arany (Au) bross, gránát kővel, jelzett, bruttó: 0,93g 2760095
19050
430
4 db régi ezüst (Ag) pitykegomb, br.: 44,8 g, d: 22 mm 2730588
19051
430
Arany (Au) 14K malac függő, jelzett, 1,5×1,3 cm, nettó: 1,1 g 2765097
19052
430
24000
Briliáns csiszolású moissanite, 0,42ct 2714475
19053
430
Ezüst (Ag) óralánc, jelzés nélkül, h: 35 cm, nettó: 15g 2652451
19054
430
24000
Ezüst (Ag) karkötő markazitokkal, h: 19 cm jelzett, bruttó: 22,6g 2743472
19055
430
19000
Ezüst (Ag) házmester kulcstartó. Érme díszítéssel. H: 10,5 cm, jelzett, nettó: 50g 2759952
19056
430
28000
Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, quartz, jelzett, jár, bruttó: 32,3 g 2759947
19057
430
26000
Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, mechanikus, jelzett, kopásnyomokkal, üveglapon kis karcolások, jár, bruttó: 19,2 g 2764269
19058
430
24000
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g 2714480
19059
430
28000
Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 22g 2730865
19060
430
40000
Ezüst(Ag) angol háromlábú fűszertartó pár, jelzett, d: 7 cm, nettó: 113,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft