14728.
430. Lezárult gyorsárverés
Plakát
80 000 Ft
216,22 EUR, 235,29 USD
A dzsungel banditái, Tim Tyler kalandjai, 1937-1940 k. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Litográfia, papír. Radó nyomda, Bp. Universal Pictures. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood production Tim Tyler's Luck (serial), slightly damaged, lithograph on paper.