Plakát

Tételek száma: 107

14727.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
A dzsungel banditái, Tim Tyler kalandjai, 1937-1940 k. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Litográfia, papír. Radó nyomda, Bp. Universal Pictures. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood production Tim Tylers Luck (serial), slightly damaged, lithograph on paper.
14728.

A dzsungel banditái, Tim Tyler kalandjai, 1937-1940 k. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Litográfia, papír. Radó nyomda, Bp. Universal Pictures. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood production Tim Tyler's Luck (serial), slightly damaged, lithograph on paper.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener Gschichten, slightly damaged, fotooffset on paper.
14729.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Két fogoly, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Bajor Gizi, Rajnai Gábor, Csortos Gyula és mások szereplésével. Zilahy Lajos regénye. Rendezte: Székely Ákos. Zene: Ákom Lajos Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Radó nyomda, Bp.. Rex Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, foltos. 94×30 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in slightly damaged condition, lithograph on paper.
14730.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Most egy abroszt kaptam ingyen, mert előfizettünk P. 1440-el az 1931 évre a Tündérujjak Kiadóhivatalában. Budapest IV. Szervita Tér 3. Az abrosz szegélye Indanthren festésű, reklám plakát, hajtott, restaurált, 96x62 cm
14731.

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): "Most egy abroszt kaptam ingyen, mert előfizettünk P. 1440-el az 1931 évre a Tündérujjak Kiadóhivatalában. Budapest IV. Szervita Tér 3. Az abrosz szegélye Indanthren festésű", reklám plakát, hajtott, restaurált, 96x62 cm

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
14732.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
14733.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
14734.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
14735.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
14736.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
14737.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
14738.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft