Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 167

Régi kínai, sárkány motívumos lakk váza, hibátlan, m: 17 cm
11617.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Japán lakkvázapár, jelzés nélkül, hibátlan, 1970-80 körül, m: 17,5 cm
11618.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Iparművészeti zenélődoboz, vörösréz, fabetéttel, jelzés nélkül, működik, Lador svájci szerkezettel, 1960 körül, hibátlan. 17,5x17,5x4,5cm
11619.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Angol Art Deco kínáló, ezüstözött fém, jelzett, szép állapotban, d: 22 cm
11620.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Harcosok, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 31x29 cm
11621.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11622.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11623.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11624.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11625.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Keleti faragott fa ékszeres doboz, jade berakással, réz verettel 17x11 cm
11626.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Különleges nagy méretű gyalu szép állapotban 25 cm
11627.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Antik osztrák ezüstözött alpakka tányér, alján bécsi kávéház (Wiener Kaffeehaus) monogramos jelzésével és J. L. Hermann Wien gyártói jelzéssel, peremén Weingruber felirattal. XIX. sz. vége körül. Kopott, d: 23,5 cm / Antique Austrian silver-plated Vienna Coffeehouse (Wiener Kaffeehaus) plate, made by J. L. Hermann Wien, in worn condition
11628.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft