Bolhapiac

Tételek száma: 448

4 db nagyméretű kávés zsák, jutazsák, 120x100 cm körül
11890.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Hagyományos vajköpülő. Fa, fém vasalatokkal, korának megfelelő állapotban, m: 38 cm, nyél: 73 cm
11891.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
32
Beck ételmelegítő tál. Üveg, fém tartóval és fedővel. Eredeti dobozában, használt, sérülésmentes állapotban, 42x25x13 cm
11892.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
11893.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tájkép (vízpart templommal), gobelin, dekoratív, üvegezett fa keretben, 12,5x16,5 cm (külső méret: 20,5x25 cm)
11894.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Virágcsokor, gobelin, dekoratív, üvegezett fa keretben, 14x17,5 cm (külső méret: 22x25,5 cm)
11895.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pillangós dohányzóasztali készlet, 4 db-os. Kézműves, poncolt alpakka. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, tálca mérete: 29x16,5 cm
11896.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Schimmel és Társa Rt. Bp.-Rákosfalva (illóolaj és vegyészeti gyár), parfüm alapanyag (Orosz kölnivízolaj, Tuko), 2 üveg, parafadugóval, ill. címeres fém plombával lezárva, tartalommal
11897.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17
Hathor és Maat papirusz, feltekert állapotban. 30x44cm
11898.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Retró fűszertartó és olaj ecet tartó, alumínium, üveg betétekkel, műanyag fedővel. 10x15x16cm
11899.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzett alpakka kínáló edényke. d: 12 cm
11900.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Designer festett korall nyaklánc. 58g
11901.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft