16566.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
10 000 Ft
1902 Magyar Iparművészet, az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és a Magyar Iparművészeti Társulat közlönye. Szerk.: Fittler Kamill. V. évf. Bp., Magyar Iparművészeti Társulat (Athenaeum-ny.), VIII+300+(4) p. + V (színes) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a címlap kissé foltos.