Fotó

Tételek száma: 432

cca 1885-88 Mészáros Ilma portréja (1874-1888), vintage keményhátú, nevesített fotó Imre János (Kecskemét) műterméből, 10,5x6,5 cm
12891.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1875 Erzsébet királyné, keményhátú fotó Franz Schrotzberg (1811-1889 ) festménye után, fényképezte Hanfstaengl, kissé foltos, karton jobb alsó sarkában sérült / Cabinet photo of Sissy 15.5 × 11 cm
12892.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Johan Hugó (1890-1951), felesége Szabó Mária és Johan Hugó anyósa a Balatonban fürdenek, 1935-40 körül, fotó, 9×6 cm
12893.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
cca 1940 Karády Katalin (1910-1990) színművész portréja, a néhai Lapkiadó Vállalat fotólaborjának archívumából 1 db mai nagyítás, 15x10 cm
12894.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Alfred Joseph Hitchcock (1899-1980) angol filmrendező portréja, a néhai Lapkiadó Vállalat fotólaborjának archívumából 1 db mai nagyítás, 15x10 cm
12895.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1968 Beatles együttes, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából 1 db mai nagyítás, 10x15 cm
12896.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12897.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1910 2db fotó, ifj. Kézdi-Kovács László, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus fia, fotólap, 9x14 és keményhátú vintage fotó (visit portrait), 10,5x6,5 cm
12898.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1911 Szombathely, Dr. Laky Kristóf (1841 - 1920) cs. és kir. kamarás, kir. curiai biró, a szombathelyi kir. törvényszék elnökének dedikált portréfotója, keményhátú fotó, Knebel Jenő szombathelyi műterméből, körbevágott, a sarkán sérülésnyommal, 16x8 cm
12899.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Illyés Gyula, Kozmutza Flóra, Keresztury Dezső, Illés Endre további két beazonosítandó személy társaságában, 1982, az alkalom feltehetően Illyés 80. születésnapja, háttérben feltehetően Patkó Károly 1930 körüli, a római iskolás korszakából származó festményével, hátoldalán pecséttel jelzett vintage fotó (Foto Ruzs Molnár), 13x18 cm
12900.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
cca 1880-1900 A Walkó családról, Walkó Károlyról készült 3 db fotó kabinet méretben.
12901.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1944 Habsburg József főherceg egyenruhában Szálasi Ferenc eskütételén, hátoldalán feliratozott MFI fotó, megjelent a Képes Vasárnap nov. 7. számában. 18x13 cm
12902.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft