Szontágh Tibor (1873-1930): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett. De... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500003/Szontagh-Tibor-1873-1930-Napfenyes-udvar-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-kisse-serult-f~II2761537
2761537
10327
430
60000
Kikiáltási ár:
60 000 Ft 162,16 EUR , 176,47 USD
Leírás: Szontágh Tibor (1873-1930): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm
: nagy_andras