Prokop Péter (1919-2003): Megdicsőült király, 1968.
Olaj, vászon, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500003/Prokop-Peter-1919-2003-Megdicsoult-kiraly-1968-Olaj-vaszon-jelzett-hatoldalan-autogr~II2763161
2763161
10260
430
50000
Leírás: Prokop Péter (1919-2003): Megdicsőült király, 1968.
Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 70×45 cm
: nagy_andras