10468.
430. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
400 Ft
1,08 EUR, 1,18 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Vizes ember. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 14,5x9,5 cm