Zsolnay népi mintás porcelán butykos, kulacs. Matricás, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-nepi-mintas-porcelan-butykos-kulacs-Matricas-jelzett-kopasnyomokkal-m-13-5-cm~II2757127
2757127
11222
429
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Zsolnay népi mintás porcelán butykos, kulacs. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
: karap_norbert