Schlaggenwald porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, kis ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Schlaggenwald-porcelan-mokkas-csesze-es-alj-Matricas-jelzett-kis-kopassal-d-7-5-cm-es-11~II2747465
2747465
11353
429
Leírás: Schlaggenwald porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 7,5 cm és 11 cm
: karap_norbert