Kínai pávás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Kinai-pavas-porcelan-vaza-jelzett-kopasnyomokkal-m-30-cm~II2750132
2750132
11491
429
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Kínai pávás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm
: nagy_andras