Kelet német porcelán kancsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:21cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Kelet-nemet-porcelan-kancso-jelzett-kopasnyomokkal-m21cm~II2557189
2557189
11454
429
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Kelet német porcelán kancsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:21cm
: karap_norbert