Herendi Viktória (egyszínű, piros) mintás, karmos mini kaspó. Kézzel f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-egyszinu-piros-mintas-karmos-mini-kaspo-Kezzel-festett-jelzett-minima~II2755208
2755208
11280
429
Leírás: Herendi Viktória (egyszínű, piros) mintás, karmos mini kaspó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm
: nagy_andras