Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Cluj-Napoca-Kolozsvar-Horgasz-Kezzel-festett-jelzett-roman-biszkvit-porcelan-figura-HibC3~II2642817
2642817
11349
429
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm
: nagy_andras