Capodimonte porcelán fiú és lány büszt, 2 db. Biszkvit, ill. kobaltkék... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Capodimonte-porcelan-fiu-es-lany-buszt-2-db-Biszkvit-ill-kobaltkek-arany-mazzal-Jelzett-~II2753176
2753176
11367
429
Leírás: Capodimonte porcelán fiú és lány büszt, 2 db. Biszkvit, ill. kobaltkék-arany mázzal. Jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
: karap_norbert