Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 134
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2703237
31595
429
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Klapka György" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP 2703207
31596
429
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - IV. Béla" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0,999/35mm) T:PP 2703225
31597
429
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Nagy Imre" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP ujjlenyomat 2691626
31598
429
Numizmatika
DN "Nemzetünk Nagyjai - "A hidrogénbomba atyja - Teller Ede / Isten áldd meg a magyart!" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:PP 2703136
31599
429
Numizmatika
DN "Nemzetünk nagyjai - Mindszenthy József" kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15g/0,333/35mm) T:PP 2747378
31600
429
Numizmatika
DN "A magyar nemzet pénzérméi - A Budai vár első ábrázolása érmén 1308-1342" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP kis fo. 2747394
31601
429
Numizmatika
DN "A magyar nemzet pénzérméi - A Monarchia első pénze 1867-1916" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP 2747401
31602
429
Numizmatika
DN "A magyar nemzet pénzérméi - A bányászok pénze 1740-1780" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP ujjlenyomat, fo. 2753770
31603
429
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP 2749987
31604
429
Numizmatika
DN "A Szent Korona évezrede - Szapolyai János koronázása 1526" aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2749984
31605
429
Numizmatika
DN "A Szent Korona évezrede - István király koronázása" aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2749983
31606
429
Numizmatika
DN "A Szent Korona évezrede - A korona a Parlamentben 2000" aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft