Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina, fo. Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP) patina, spotted
Bors István (1938-2003) 1980. "Liszt Ferenc / Zeneiskolai tanárok VI. kamarazenei találkozója Kaposvár 1980" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (105mm) T:1
Bors István (1938-2003) 1980. "Kodály Zoltán / Zenetanárok VII. kamarazenei találkozója Kaposvár 1982" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (105mm) T:1